ELEWACJE

Elewacja budynku to jakby kropka nad przysłowiowym „i”. Pozwala wydobyć z budynku jego charakter i nadać mu indywidualny wygląd.

Wygląd domu to jednak nie główne, a w każdym razie nie jedyne zadanie jakie ma do spełnienia. Elewacje pełnią bowiem przede wszystkim funkcję ochronną i termoizolacyjną. Nowoczesne technologie stosowane w elewacjach to funkcjonalność i estetyka. Elewacje budynku muszą być trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale też również odporne na czynniki atmosferyczne co zapewnia im wieloletni okres użytkowania. To wizytówka domu i gwarancja jego funkcjonalności.

Oferujemy kompleksowe realizacje zleceń, ocieplenia, tynki akrylowe, silikatowe oraz silikonowe, ramki przyokienne oraz bonie na elewacjach. Wykonujemy zarówno elewacje domów jednorodzinnych jak i budynków biurowych, budynków Wspólnot Mieszkaniowych.

Posiadamy specjalistyczny, dobrej jakości sprzęt, oraz współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów budowlanych. Pracujemy na materiałach powierzonych i własnych, oferujemy naszym Klientom pomoc w doborze materiałów.

Posiadamy własne rusztowanie spełniające normy BHP

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości jak również przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.